• провулок Лабораторний, 1, Київ, Україна, 01133

Валерію Токарю вручили найвищу громадську відзнаку – орден «Патріот України»

Голову політичної партії «Гарант» Валерія Токаря нагороджено найвищою громадською відзнакою – орденом «Патріот України» за видатний особистий внесок у розвиток правової держави і захист прав людини, громадську мужність, патріотизм, самовідданість та громадську позицію мецената, який з перших днів російсько-української війни підтримував наших вояків та національні інтереси українського народу.

Надзвичайно символічно отримати таку важливу державну нагороду напередодні свят Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва й Дня захисників та захисниць України. Адже це визнання того, що мій життєвий шлях, моя діяльність і у сфері виробництва, і в громадській та суспільній роботі не була даремною. Завдячую моєму визнанню усім, хто завжди поряд, людям, які допомагають, надихають на добрі справи на благо суспільства – і це наша спільна перемога.

Медаль «Патріот України» – для мене – це більше ніж просто нагорода. На жаль, мені приходиться бути на передовій кожного дня і виборювати ідею справедливості. Я впевнений, що багатьом людям теж доводиться стикатися із брехнею та бюрократією. Змінити рівень свідомості і патріотизму непросто, але я впевнений, що не все втрачено. Повірте, не все купляється і продається. Так, як українські захисники, які під покровом небесної Святої ціною власного життя та здоров’я виборюють державну цілісність та мир на рідній землі, так і ми повинні боротися за справедливість, – говорить Валерій Токар.

Орден “Патріот України” – це нагорода, яку вручають за особливі заслуги і активну патріотичну діяльність в Україні.